camping
Camping Slnečné skaly, 013 13 Rajecké Teplice - Poluvsie (navigácia), GPS: 49°8'41.315N, 18°43'26.101E,
telefón recepcia: +421 903 982233, objednávky ubytovania, rezervácie, informácie ...
e-mail: informácie - slnecneskalycamp@gmail.com, objednávka (iba zruby a chatka) ubytovania: slnecneskalycamp@gmail.com

navigácia do campingu Slnečné skaly

lokalizácia campingu Slnečné skaly
Camping Slnečné skaly sa nachádza 12 km od Žiliny (smer Rajec, Prievidza) a 3 km od Rajeckých Teplíc (smer Žilina), iba 48 km od hraníc Českej republiky (Makov - Horní Bečva, Velké Karlovice) a 55 km od hraníc Polska (Skalité - Zwardon).
podrobná navigácia do campingu Slnečné skaly
autoZo smeru od Žiliny, za obcou Porúbka smerom na obec Poluvsie (smer Rajecké Teplice, Rajec) tesne za mostom cez rieku Rajčianka je umiestnená (v smere jazdy na pravej strane) informačná tabuľa campingu Slnečné skaly, ktorá je na úrovni vjazdu do campingu. Pred tabuľou odbočiť doprava na príjazdovú cestu do campingu Slnečné skaly.

autoZo smeru od Rajeckých Teplíc (Rajec), za obcou Poluvsie smerom na obec Porúbka (smer Žilina) tesne pred mostom cez rieku Rajčianka je umiestnená (v smere jazdy na ľavej strane) informačná tabuľa campingu Slnečné skaly, ktorá je na úrovni vjazdu do campingu. Pred tabuľou odbočiť doľava na príjazdovú cestu do campingu Slnečné skaly.

autobusZo smeru od Žiliny vystúpiť na autobusovej zastávke SAD Poluvsie - ráscestie, pokračovať pešo cca 1,5 km (smer Porúbka, Žilina) do campingu Slnečné skaly. Tesne pred mostom cez rieku Rajčianka je umiestnená (v smere na Porúbku na ľavej strane) informačná tabuľa campingu Slnečné skaly, ktorá je na úrovni vjazdu do campingu Slnečné skaly. Pred tabuľou odbočiť doľava na príjazdovú cestu do campingu Slnečné skaly (cestovný poriadok).

autobusZo smeru od Rajeckých Teplíc (Rajec) vystúpiť na autobusovej zastávke SAD Poluvsie - ráscestie, pokračovať pešo cca 1,5 km (smer Porúbka, Žilina) do campingu Slnečné skaly. Tesne pred mostom cez rieku Rajčianka je umiestnená (v smere na Porúbku na ľavej strane) informačná tabuľa campingu Slnečné skaly, ktorá je na úrovni vjazdu do campingu Slnečné skaly. Pred tabuľou odbočiť doľava na príjazdovú cestu do campingu Slnečné skaly (cestovný poriadok).

vlakZo smeru od Žiliny vystúpiť na železničnej zastávke Rajecké Teplice - Poluvsie, pokračovať pešo cca 2 km (smer Porúbka, Žilina) do campingu Slnečné skaly. Tesne pred mostom cez rieku Rajčianka je umiestnená (v smere na Porúbku na ľavej strane) informačná tabuľa campingu Slnečné skaly, ktorá je na úrovni vjazdu do campingu Slnečné skaly. Pred tabuľou odbočiť doľava na príjazdovú cestu do campingu Slnečné skaly (cestovný poriadok).

autobusZo smeru od Rajeckých Teplíc (Rajec) vystúpiť na železničnej zastávke Rajecké Teplice - Poluvsie, pokračovať pešo cca 2 km (smer Porúbka, Žilina) do campingu Slnečné skaly. Tesne pred mostom cez rieku Rajčianka je umiestnená (v smere na Porúbku na ľavej strane) informačná tabuľa campingu Slnečné skaly, ktorá je na úrovni vjazdu do campingu Slnečné skaly. Pred tabuľou odbočiť doľava na príjazdovú cestu do campingu Slnečné skaly (cestovný poriadok).
Slovenská verzia English version Deutsch Version Polska wersja Holland-Version
náhodné foto zo života campingu
náhodné foto campingu Slnečné skaly
fotogaléria campingu rukakliknite sem
okolie campingu Slnečné skaly
nastavením kurzora na miniatúru zobrazíte jej popis,
kliknutím na miniatúru zobrazíte foto v plnej veľkosti
kúpeľný dom Aphrodite Rajecké Teplice Rajecké Teplice termálne kúpalisko Laura Rajecké Teplice termálne kúpalisko Laura Rajecké Teplice termálne kúpalisko Veronika Rajec termálne kúpalisko Veronika Rajec hrad Strečno plte na Váhu - Strečno hrad Lietava hrad Lietava